Pedikúra - Helanails - nehtové studio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pedikúra

Služby

Pro pedikúru používám výrobky Manipur a Cuccio. Obě značky se vyznačují šetrností vůči pokožce a jsou velmi dobře snášeny. Můžete si vybrat z několika různých vůní jako jsou papaya, med, levandule, květiny nebo aloe vera.

Základní (mokrá) pedikúra
- základní ošetření obsahuje: lázeň, zkrácení nehtů, zatlačení kůžičky, odstranění zrohovatělé kůže, ošetření otlaků, výživu nehtů a nehtových kůžiček, ošetření pokožky výživným krémem

Luxusní pedikúra
- luxusní pedikúra: lázeň, zkrácení a vytvarování nehtů, zatlačení kůžičky, bělení nehtů, peeling, odstranění zrohovatělé kůže, zábal, maska pro regeneraci buněk, masáž, ošetření pokožky výživným krémem

Zábaly a masky
- navrátí pokožce  Vašich nohou její pružnost a vláčnost, pokožku prokrví a dodají ji potřebnou hydrataci a elasticitu. Máte-li problémy se suchou pokožkou se sklonem k praskání, mohou zábaly tento stav zlepšit.
-parafínový zábal je vhodný pro všechny tipy pokožky, hlavně pro suché, popraskané  nohy, na prohřátí kloubů, prokrvuje a vyživuje nehty. V zimních měsících, kdy jsme prochlad, je příjemnou relaxací. Po parafínovém zábalu bude pokožka nohou jemná, hladká a vyživená.

Nehtové špony
Nehtové špony pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit pacientovo nepohodlí.  Aplikace špony je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony pacienta nijak neomezují v každodenním životě.

Proč nehty zarůstají?
Špatné zastřihávání – nehty se musí stříhat rovně, zapilovat, aby nehet netrhal ponožky a jemně zkosit ostré hrany (nezastříhávat do hloubky, nestříhat do obloučku)
Neustálý tlak na nehtové lůžko – běžci, fotbalisté, hokejisté, atd…  
Nevhodně zvolená obuv  
Mykóza  
Dědičnost

Jak předejít zarůstávání nehtů?
Výběr pohodlné prodyšné obuvi  
Správné zastřihávání nehtů  
Pokud je problém dědičný – používat speciální vložky do bot na míru  
Pro sportovce – speciální ochranné návleky na palec

Projevy zánětu zarostlého nehtu:
Zarudnutí  
Bolest  
Otok – může vytékat hnis
- V TOMTO PŘÍPADĚ NEHTOVÁ ROVNÁTKA NEAPLIKUJI !!!

Nehtová korektura (nehtová rovnátka, špony)

Princip:

Dlouhodobým tlakem se působí na okraje nehtů, aby došlo k postupnému narovnání.
Na délku rovnání mají vliv: dědičnost, rozsah poškození a příčina, zdravotní stav nehtu a okolní tkáně, obuv, pohybové aktivity, spolupráce a disciplína klienta. Obvykle 12 až 18 měsíců.
Na aktivaci rovnátka je potřeba docházet 1x měsíčně.
Ošetření zarostlého nehtu je prováděno bezkrevně!Peeling a masáž
- peeling odstraní odumřelé buňky, tím zjemní pokožku a připraví ji na zábal
- masáž urychluje metabolismus, tím se zlepší vstřebávání účinných látek použitých ve výživných masážních krémech, zvyšuje prokrvení, navozuje pocit uvolnění a uklidnění

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky