Novinky - Helanails - nehtové studio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Novinky

Masáž lávovými kameny
svými účinky překonává klasické masáže. Uvolní a harmonizuje. Ideální terapie k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

Seal and Protect Solution - je speciální permanentní kůra pro třepící se nehty či nehty s bílými flíčky. Seal and protect trvale spojuje keratinové destičky, a tím zpevní nehty a zároveň nehet chrání před vnějším poškozením vodou, saponáty atd. Pocítíte změnu již po první aplikaci.

Natural look - naprostá novinka ve zpevnění přírodních nehtů pro všechny, kdo nemohou využít klasické modeláže (zdravotnictví, gastronomie, maminky na mateřské...). Výsledek je velmi přirozený, ve většině případů téměř neroznatelný od přírodních nehtů. Ideální pro opravu ulomeného přírodního nehtu. Vhodné pro kratší nehty.

Trvalá na řasy a Semipermanentní mascara na řasy - vaše řasy budou stále upravené po dobu 3 - 4 týdnů. Takto namalované řasy nevyžadují žádnou speciální péči a budete se z nich těšit několik týdnů. Pro výraznější efekt, doporučuji před aplikací provést na řasách trvalou.


NEHTOVÁ ROVNÁTKA
Pokus Vás trápí zdeformované či zarostlé nehty, pomůžou Vám nehtové špony. Díky nadlehčování zarostlého okraje nehtu dochází k úlevě a po čase i narovnání nehtové ploténky. Tato metoda je bezbolestná, pouze při aplikaci drátkových špon je možné, že ucítíte mírný tlak, který však rychle odezní.

MASÁŽE -

relaxační, sportovní a medové

 CND Shellac - nejšetrnější metoda permanentního lakování 
Nové složení Shellacu umožňuje aplikaci bez jakéhokoli použití pilníku. Nehet se pouze odmastí, odstraní se přebytečná nehtová kůžička a může se začít lakovat. Před novou aplikací je Shellac pokaždé odstraněn pomocí speciálního roztoku.

DEPILACE CUKROVOU PASTOU
Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk, ale působí jako jemný peeling. Pro tuto službu platí až do konce března zaváděcí ceny.

Permanentní lakování Gel-lakem

Žádné dlouhé schnutí, perfektní výsledek...
- absolutně suché nehty ihned po aplikaci
- vydrží podstatně déle než klasický lak
- nejedná se o modeláž nehtů
- nepoškozuje přírodní nehty (při správném způsobu odstranění)

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky