Nehtová modeláž - Helanails - nehtové studio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nehtová modeláž

Služby

Pro nehtovou modeláž používám výrobky značky Magnetic nail design a La Femme. Produkty těchto značek neobsahují kyseliny, takže jsou k nehtům velmi šetrné a jsou odolné proti žloutnutí.

Nehtová modeláž UV gelem
Gelové nehty vypadají velmi přirozeně, jsou relativně pružné a vhodné především pro klientky, které své nehty příliš nemáčí a nepřetěžují. Používám Uv gely Magnetic nail design, které jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

Nehtová modeláž akrylem
Akrylové nehty jsou pevné a nepruží. Doporučuji akrylové nehty ženám, kterým nedrží gelová modeláž. Jsou vhodné pro ženy, které své nehty více namáhají, pracují například v gastronomii, zdravotnictví, kadeřnictví...

Fiberglass
Fiberglass doporučuji na opravu ulomených vlastních nehtů s použitím hedvábí. Je velmi vhodný pro zpevnění přírodních nehtů pro svůj přirozený vzhled. Jsou super pevné, velice trvanlivé, ale přitom pružné.Doporučuji alergikům - je hypoalergení, antibakteriální. Nevýhodou fiberglassových nehtů je jejich krátká životnost, max.14 dní. Nedají se doplňovat, při každé návštěvě  je nutné je odstranit a znovu vytvořit.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky